Vaše prosby:

Dátum 23.11.2017

Vložil Ivana

Titulok praca

Odpovedať

Boze daruj mi pracu, byvanie, priatelov, obratenie Filipa a jeho navrat ku mne

Dátum 19.11.2017

Vložil Jana

Titulok prosba za prácu

Odpovedať

Prosím o modlitby za pomoc v práci, nech mi predĺžia zmluvu aj na budúci rok za rozumných podmienok. Zároveň nech mi Pán pomôže pri hľadaní nových ľudí na spoluprácu a nech sa mi v práci začne dariť. Takisto prosím Pána o pomoc pri vyriešení mojich finančných problémov. PBZ

Dátum 13.11.2017

Vložil Dar pre Stanka

Titulok Prosba

Odpovedať

Zo srdca Vás prosím o modlitby za môjho milovaného brata Stanka, za jeho obrátenie a pravé pokánie. Ježišu, odovzdávam Ti ho. Prosím ťa, ujmi sa ho a zmeň jeho život a mocne ho vo všetko požehnaj. Nech je zdravý, šťastný a požehnaný a plní poslanie a povolanie, ktoré si mu dal. Prosím o jeho uzdravenie a oslobodenie od všetkého čo nie je Tvojou vôľou, za milosť pre neho. Urob z neho muža, ktorým si ho povolal byť. Panna Mária, pomôž mu prosím a ochráň ho. Znič všetky nepriateľove zámery a plány. Svätý Michal a všetci svätí, orodujte za neho. Chvála, vdaka Ti za neho a za čas, ktorý som s ním mohla stráviť.

Dátum 11.11.2017

Vložil Pánova dcéra

Titulok Prosba o modlitby

Odpovedať

Prosím o modlitby za stretnutie PZS. Nech duch svätý koná a premieňa naše srdcia. Chvála, sláva a vdaka Ti Pane za všetko.

Dátum 11.11.2017

Vložil mama

Titulok prosba

Odpovedať

Veľmi prosím o modlitby za uzdravenie vnuka.

Dátum 04.11.2017

Vložil Prosba

Titulok Prosba

Odpovedať

Pane, prosím za nášho župana a poslancov. Nech sú to dobrí, čestní, spravodliví ľudia, ktorý majú Teba a snažia sa žiť v Tvojom duchu. Nech títo ľudia svojím príkladom vedú ľudí bližšie k tebe Pane. Žehnaj ich a daj im silu budovať božie kráľovstvo.

Dátum 01.11.2017

Vložil Anna

Titulok Prosba o modlidby

Odpovedať

Prosim o modlidby za mojho manzela Dusana ktory zajtra absolvuje dolezite lekarske vysetrenie. PBZ

Dátum 01.11.2017

Vložil janka

Titulok prosba o modlitbu

Odpovedať

: prosim o modlitby za nase manzelstvo,nech pan drzi nad nasou laskou svoju ochrannu ruku a ked pride Bozi cas nech nam pozehna dietatko.PBZ

Dátum 29.10.2017

Vložil Zuzana

Titulok Prosby o modlitby

Odpovedať

Prosím o modlitby za milosť, pre každého občana nášho kraja a tiež ostatných krajov nášho Slovenska. Duchu svätý, ved nás v múdrosti a sile vybrať si čestnú, spoľahlivú a schopnú osobnosť a tím - poslancov, ktorý bude čestne a spravodlivo pristupovať k poslaniu, ktoré sa im zverí. Nech sa Slovensko stane lepšou, krajšou a kresťanskou krajinou. Všetci čo Vám záleží na našom Slovensku a budúcnosti našich generácií. Chodťe voliť. Je to naše právo na naša povinnosť. Nech je chválený, velebený a požehnaný Pán, Náš Boh. Všetko na Tvoju chválu a slávu Pane. Panna Mária, pomôž a ochráň nás pred zlým a jeho plánmi.

Dátum 24.10.2017

Vložil Margaréta

Titulok Prosba

Odpovedať

Prosím Vás o modlitby za mňa a moje úmysly. Ďakujem. Nech Vás Pán žehná.